BLOG

 

Stavba včelína s apiterapickou místností Waldorfské školy v Jinonicích podle našeho projektu zdárně pokračuje.

Dílny Waldorf

20.09.2019

Rekonstrukce školních dílen podle našeho projektu realizovaná z grantu za podpory zřizovatele Prahy 5 dopadla skvěle hlavně díky truhláři panu Mlynářovi z Příbrami. Jeho truhlařina se vyznačuje perfektním zpracováním detailu, krásnou kresbou dřeva a dokonalou povrchovou úpravou.

Podle našeho projektu si šikovný klient vlastníma rukama staví originální modulární domek s minimálním nákladem. Konstrukce je tvořena KVH hranoly systémem 2 by 4 a založena na patkových základech. Vnitřní obkladový materiál je překližka zvenku pláštěno opalovanými prkny.

Náš projekt byl nominován do soutěží Big See ve Slovinsku, CČA v Čechách a ECOLA v Německu. Ve všech se nacházíme v dobré společnosti kvalitních projektů což nás těší. V soutěži ECOLA je porotcem Valentin Bearth z Bearth & Deplazes jejichž projekty jsme obdivovali ještě na škole.

Hřiště Waldorfské školy v Jinonicích vybudované podle našeho projektu z investice MČ P5 bylo dokončeno minulý rok na podzim. Teď se netrpělivě čeká až tráva trochu povyroste aby mohlo přivítat první děti. Na projektu jsme spolupracovali se Zuzanou Štemberovou z Terra Florida.

E ARCH

08.03.2019

Lány na portálu E ARCH.

ARCH TV

23.11.2018

Náš profil nově najdete na portálu ARCH TV.

REFLEX

24.04.2018

Lány I. publikovány v příloze Reflexu Jiné domy.